Best Western Konak Hotel'e iki birincilik

  • 0
  • 2.248
Yazı Boyutu:

Türkiye'deki Best Western (BW) Oteller Zinciri'ne bağlı otellerde yapılan denetimler sırasında aldığı 1000 üzerinden 998 puanla Best Western Konak Hotel, zincirin dünyadaki en iyi otellerinden biri olduğunu kanıtladı.
Best Western Kalite Denetleme Sorumlusu Alain Formaigne ve ekibinin ülke genelindeki 15 Best Western Otel arasında yaptığı denetlemelerde "Best Of the Best Ödülü" ve “Best Western Global Kalite Ödülü” kazanan Best Western Hotel Konak Müdürü Muzaffer Tağıl, "Best Of the Best Ödülü"nü  Alain Formaigne’den "Best Of the Best Ödülü"nü ise BW Türkiye Sorumlusu Nalan Turnalar'dan aldı.
Best Western Oteller Zinciri Başkanı ve CEO'su Davit Kong ise BW Konak Hotel'e gönderdiği kutlama mesajında dünya genelindeki BW zincirinde her gün 400 bine yakın konuğu misafir ettiklerini belirtmiş. Kong mesajında, “en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti hedefiyle çıkılan  yolda, birlikte yürüdüğümüz tüm zincir otellerimizedeki iş ortaklarımızı ve arkadaşlarımızı kutluyorum. Almış olduğu yüksek puandan dolayı BW Konak Hotel ailesini tebrik ediyorum" demiş.
Best Western Konak Hotel olarak alınan neticeden çok mutlu olduklarını dile getiren  BW Hotel Konak Genel Müdürü Muzaffer Tağıl, "Denetime gelen uzmanlar otelimizdeki hizmet kalitesi ve servisten çok memnun kaldılar. Aldığımız puanın da son yıllarda verdikleri en yüksek puanlardan olduğunu açıkladılar. Çok mutlu ve gururluyuz. Ekibimizle birlikte daha başarılara imza atmak için otelimize gelen konuklarımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz" dedi. Global krize rağmen 2010 yılına çok iyi başladıklarını söyleyen Genel Müdür Muzaffer Tağıl, 4 ay içinde oteldeki doluluğun yüzde 87'e ulaştığını anlattı. 2010 yılının BW Hotel Konak'ta iletişim yılı ilan edildiğini ve bu yıl iyi bir sezon geçireceklerini ve önümüzüdeki aylara ilişkin rezervasyonları almaya başladıklarını belirterek "Konak’ta denize nazır, Adnan Menderes Hava Limanı’na ve kentin diğer mesafelerine ulaşımı kolay olan otelimiz, konumu itibariyle ciddi talep görüyor. 84 oda ve 190 yatak kapasiteli otelimizde catering hizmetinden toplantı etkinlikleri ve restorant hizmetine kadar son yıllarda tüm alanlarında yaptığımız yenileme çalışmaları misafirlerimiz tarafından büyük beğeni topladı. Türk misafirperverliğiyle sunduğumuz hizmet kalitesi paralelinde yerli ve yabancı misafirlerimizin memnun ayrılmaları nedeniyle, otelimize gelen konuklarımızın devamlılık oranının yüksek olması bize gurur vermektedir" diye konuştu.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Tarımımıza gereken desteği vereceğiz

Geleceğin fuarı WENERGY EXPO kapılarını açtı

Milyonluk tekneler İzmir’de vitrine çıktı

MAST İzmir Boat Show kapılarını açtı

Tarım Fuarındaki hedefler katlandı

Marble İzmir 29’uncu kez açıldı