DAVULLU ZURNALI AÇILIŞ

  • 0
  • 1.280
DAVULLU ZURNALI AÇILIŞ
© bizimizmir.net
Yazı Boyutu:

Anadolu Partisi Aliağa İlçe Başkanlığı binasının açılışı yapıldı. Sabah saat 11,00’de Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk heykeline çelenk koyarak saygı duruşunda bulunan Anadolu Partililer, daha sonra Engelsiz Cafe’ye geçerek bir süre sohbet ettiler.

Engelsiz Cafe’den yürüyerek Uğur Mumcu Parkı’na geçen grup, burada ADD tarafından düzenlenen Uğur Mumcu’yu anma etkinliğine katıldı.
Saat 14,00’de Anadolu Partisi kurucu üye ve MKYK üyesi Kasım Gündüz, İzmir İl Başkanı Hüsnü Baylav ve Aliağa İlçe Başkanı Nazan Ülkü tarafından açılış kurdelası kesildi. Çok sayıda partili, İl yöneticileri, İlçe başkan ve yöneticilerinin de katıldığı açılışa ADD Başkanı Erol Ertürk, DSP İlçe Başkanı Mehmet Emircan, ÖDP İlçe Başkanı İsmail Hakkı Ortaköy, TKP Aliağa üyelerinin yanı sıra Aliağalılar da yoğun ilgi gösterdi.

Davullu zurnalı açılışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan MKYK üyesi Kasım Gündüz baraj problemleri olmadığını, iktidarı hedefleyerek yola çıktıklarını belirtti. Gündüz “Küçük hesaplarla işimiz yok. Gücümüzü halktan alıyoruz ve halkın gücünü küçümseyenler önümüzdeki genel seçimlerde ne kadar yanıldıklarını anlayacaklar” dedi.

İlçe Başkanı Nazan Ülkü de tamamiyle gönüllülük esasıyla yola çıktıklarını vurgulayarak “Alışıla gelmiş siyasi ezberi bozup doğru siyaset yapmak üzere güzel insanlarla bir araya geldik. Halkımızın ilgili ve takdiri bizim için en doğru göstergedir ve her gün giderek büyüyen halkın ilgisi, bir kez daha sayın Genel başkanımız Emine Hanım ile birlikte hareket etmekle ne kadar doğru karar verdiğimizi bizlere göstermekte” şeklinde konuştu.
 

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Audi Vosmer farkıyla Bornova’da

Gaziemir’de temizlik devrimi

Geleneği bozun, oy verin

Dönüşümü yerinde yapacağız

Sertel’den Bakan’a destek

Kapı kapı akşam mesaisi

Arşiv