İzmir Fuarı'nda Buca çoşkusu

  • 0
  • 1.857
Yazı Boyutu:

İzmir Enternasyonel Fuarı 79. kez kapılarını açtı. Buca Belediyesi'de fuardaki yerini aldı.
Fuarın 79. yılında Ercan Tatı Başkanlığında ikinci kez kurulan standa ziyaretçilerinde ilgisi yoğun oldu. Fuar'ın ilk gününde Buca Belediyesi standını ziyaret eden vatandaşları karşılayan isim ise başkan Tatı oldu.

7'den 70'e herkesin ziyaret ettiği standta İzmirlilerle yakından ilgilenen Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, misafirlerine çeşitli hediyelerde dağtıttı. Bayanlara Buca'nın kültürel mozaiğini yansıtan sarı-lacivert renkteki fularları hediye eden Tatı, erkeklere ise Buca tanıtım kitabını hediye etti.

Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı özellikle engelli vatandaşların ziyaretinden mutlu oldu. Engelli vatandaşlarla uzun süre sohbet eden başkan Tatı, Buca'da engelleri kaldırmak için yaptığı çalışmaları anlattı. Tatı'ya en çok ilgiyi ise çocuklar gösterdi. Küçük arkadaşlarıyla keyifli vakit geçiren Tatı, çocuklarla birlikte renkli görüntüler oluşturdu.

Vatandaşlarla görüştükten sonra fuar alanını kurmayları ile birlikte gezerek ilk günün nabzını da tutan Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı '' Uluslararası İzmir Fuar'ı hem İzmir hem de Türkiye açısından çok önemli. Bizde Buca Belediyesi olarak  kurduğumuz standta vatandaşlarımızla biraraya geliyoruz. Böylece vatandaşlarımıza göreve geldiğimiz günden itibaren verdiğimiz hizmetleri ve bundan sonra yapacaklarımızı anlatıyoruz. İlçe sakinlerininde bizden istek ve taleplerini dinliyoruz. Fuar sayesinde  daha iyi bir Buca için neler yapabileceğimizi ortak akılla masaya yatırma şansımız oluyor'' dedi.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Tarımımıza gereken desteği vereceğiz

Geleceğin fuarı WENERGY EXPO kapılarını açtı

Milyonluk tekneler İzmir’de vitrine çıktı

MAST İzmir Boat Show kapılarını açtı

Tarım Fuarındaki hedefler katlandı

Marble İzmir 29’uncu kez açıldı