Örnek güçbirliği

  • 0
  • 1.102
Yazı Boyutu:

İZFAŞ tarafından İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda 1-4 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Ayakkabı / Kış 2010 – 28. İzmir Ayakkabı Çanta ve Aksesuarları Fuarı, sektördeki örnek bir dayanışmaya sahne oluyor.

Sektörünün önde gelen ayakkabı üretici firmaları Zandar, Nevzat Onay ve Mehmet Topbaş fuara 300 metrekarelik ortak stantta katılıyor.
Bayan ayakkabı üreticisi Zandar’ın ortağı Erkan Zandar, “Bu üç firmanın ikinci kuşak yöneticileri olarak sürekli işbirliği halindeyiz, aynı zamanda iyi arkadaşız. Ar-ge ve fuar çalışmalarında birbirimize destek oluyoruz. Birlikteliğimiz yıllardır devam ediyor. Ayakkabı Kış Fuarı’na katılım gündeme geldiğinde de ortak hareket ederek, aynı stantta katılma kararı aldık” dedi.
Zandar olarak klasik bayan ayakkabı ürettiklerini, Nevzat Onayı’ın klasik erkek ayakkabısı, Mehmet Topbaş’ın ise spor bay-bayan ayakkabısı üretimi yaptığını  dile getiren Erkan Zandar, “Ürün gruplarımız çakışmadığı için hiçbir sorun yaşamıyoruz. İç piyasadaki müşterilerimiz ortak. Fuar ziyaretçileri de standımızı çok beğendiklerini, güzel bir dayanışma örneği olduğunu ifade ettiler. Birlikteliğimiz bize güç kattı. Çok güzel tepkiler aldık. Üç farklı ürün grubunun aynı stantta olması son derece olumlu karşılandı. Sektörün köklü firmaları olarak, birbirimizi yıpratmak yerine dayanışma içinde olmayı tercih ediyoruz. Bundan sonraki fuar ve benzeri organizasyonlarda da işbirliğimizin devam etmesini planlıyoruz” diye konuştu.
111 firmanın katıldığı ve yalnızca profesyonel ziyaretçiye açık olan Ayakkabı Kış 2010 Fuarı, 10.00 - 19.00 saatleri arasında gezilebilir.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Tarımımıza gereken desteği vereceğiz

Geleceğin fuarı WENERGY EXPO kapılarını açtı

Milyonluk tekneler İzmir’de vitrine çıktı

MAST İzmir Boat Show kapılarını açtı

Tarım Fuarındaki hedefler katlandı

Marble İzmir 29’uncu kez açıldı