YUKARI

Pirinççi, Bizimizmir ailesinde

Hekimliğinin yanında Medikal Estetik Uzmanı, Profesyonel Koç- İntegral Aşk İlişkisi Koçu, İleri Tip Cinsel Terapi koçu, Hülyam Özel Sağlık ve İşgüvenliği Hizmetleri, Hülyam Meka Özel Sağlık ve İş Güvenliği, Manisa Eğitim Koçluk Akademisi Genel Müdürü gibi çok sayıda uzmanlığı büyük başarıyla sürdüren Hülya Yurttaş Pirinççi, www.bizimizmir.net ve Bizimizmir Magazin dergisinde köşe yazarlığını da meslekleri arasında sıkıştırdı.
Pirinççi, Bizimizmir ailesinde
15 Eylül 2020 0 yorum 580

Hekimliğinin yanında Medikal Estetik Uzmanı, Profesyonel Koç- İntegral Aşk İlişkisi Koçu, İleri Tip Cinsel Terapi koçu, Hülyam Özel Sağlık ve İşgüvenliği Hizmetleri, Hülyam Meka Özel Sağlık ve İş Güvenliği, Manisa Eğitim Koçluk Akademisi Genel Müdürü gibi çok sayıda uzmanlığı büyük başarıyla sürdüren Hülya Yurttaş Pirinççi, www.bizimizmir.net ve Bizimizmir Magazin dergisinde köşe yazarlığını da meslekleri arasında sıkıştırdı.  

Bizimizmir ailesinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Pirinççi, yazılarıyla bir veya birkaç noktadan okurların hayatına dokunacak, yararlanılacak bilgiler aktaracak. Yönlendirilen soruları yanıtlarken zaman zaman duygusallığı, romantizmi tavan yaptıracak.
 
KİMDİR:
Manisa/ Alaşehir’de doğan, Salihli Lisesi’nin ardından okul birinciliği ile 19 Mayıs Tıp Fakültesi’ni (Samsun)’u kazananan, 1994’te Tıp Fakültesi 1.ve  2.sınıf dönem birinciliği ile  Dokuz Eylül Tıp Fakültesi 3. sınıfa yatay geçiş yapan Hülya Yurttaş Pirinççi, fakülte ikinciliğiyle mezun oldu.  Alaşehir  Devlet Hastanesi Acil Servis Hekimliği’yle birlikte özel bir poliklinikte acil servis hekimliğiyle ilk özel çalışma hayatına adım attı. Maaş ve prim sistemiyle ilk 8 ayda, polikliniğin % 20 hisse ortaklığına ulaştı.

Uluderbent Kasabası’nda ilk muayene çalışmalarıyla mesleğinin en iyi ve en değerli 5 yılıyla girişimcilik sürecinin temellerini attı.
2003 yılında İşyeri Hekimliği sertifikasını alarak Manisa Organize Sanayi Bölgesi‘nde görev almak üzere, Manisa Devlet Hastanesi Acil Servis Hekimliği’ne tayin oldu. Eş zamanlı olarak Unıversal Hospital Özel Vatan Hastanesi’nde Acil Servis Hekimliği’nde görev aldı. Imperial Tabocca fabrikasının İşyeri hekimliği projesinin başlangıcında ‘’Hülyam Özel Sağlık ve İş güvenliği ‘’ şirketini kurdu.

2008 yılına kadar Manisa  Organize Sanayi bölgesi’nde bu hizmeti yaklaşık 14 firmaya  verdikten sonra MOSB Yönetim Kurulu tarafından Sağlık  kampüsünde  HÜLYAM  Özel Sağlık ve İş Güvenliği Hizmeti şirketi ‘’MOSB-MED’’ Manisa Organize Sanayi Bölgesi  Medikal şubesiyle yer aldı.

2013 yılında da Torbalı’da şube açarak hizmeti orayla da ulaştıran Hülya Yurttaş Pirinççi, 2015  yılında da  ikinci şirketi kurarak (MOSB-MED Tıp  Merkezi  Ltd. Şti ) Sağlık alanında  ilk kez OSB’de örnek Tıp Merkezi’ni açtı. TEV Yönetim Kurulu üyeliğinin yanı sıra bursiyer öğrencilere koçluk, bursiyerler yararına 3 yıldan beri koro çalışmalarını sürdürüyor.   
 
MEKA -Manisa Eğitim ve Koçluk Akademisi’nde aktif eğitmenlik ve mesul müdürlük, İlkyardım, hijyen eğitimleri, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, mesleki eğitim ve  mesleki yeterlilik eğitimleri veriyor.
Yaşam koçluğu  atölye çalışmalarına İzmir Ticaret  Odası ve Sanayi Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı’nda, EKOSEM (İzmir Ekonomi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) de devam etti.

2019 yılında  ICF (International Coaching Federasyon ) –ACSTH onaylı Profesyonel Koç ünvanını aldı. Yönetici koçluğu; Exucituve Koç ünvanı alanında ilerlemeyi seçerken, kurumsal çalışmalarda hekim ve profesyonel koç ünvanıyla pandemi çalışmalarında aktif rol alıyor. Hem hasta tanı ve tedavisi, hem de  iş gücü verim ve moralite çalışmalarında  takım liderleri ile yol alıyor.
2019 yılı Ekim  ayında Sağlıklı Beslenme ve Yaşam alanında, Bağışıklık sisteminde  özel çalıştı, Integral Love Relationships Coaching- CCE  (İntegral İlişki Koçluğu ve İleri Tip Cinsel Terapi Eğitimi ile hastalarına ve danışanlarına bütünsel ve tam anlamıyla yaklaşabilme hedefine ulaştı.

2013 yılında aldığı Medikal  Estetik Uzmanlığını Obezite üzerine yaptığı ‘’Sağlıklı ve Mutlu Beslenme‘’ çalışmalarıyla Bağışıklık Sistem ve Sağlıklı, Estetik ve Mutlu İnsan olabilmek üzerine taçlandırdı. Ruhen, kalben, bedenen ve davranışsal olarak bütünsel bakabilmesi nedeniyle daha fazla insanın hayatına çok daha geniş anlamda  dokunabilmenin hazzını yaşıyor.  
 

YORUMLAR

Bu haber için henüz yorum yapılamış.

YORUM YAZ


BENZER HABERLER

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

İstanbul Sözleşmesi Yaşatır, Kadın Güzelleştirir

21 Eylül 2020 629

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in İstanbul Sözleşmesi’ne dikkat çekmek amacıyla düzenlediği organizasyona CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Üniversiteli gençler pandemiyi fotoğrafladı

21 Eylül 2020 643

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Sanat Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilen ve üniversiteli gençlerin pandemi sürecini en iyi anlatan fotoğrafları [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Rantçıya geçit yok

21 Eylül 2020 653

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, önceki akşam çıkan orman yangınının ilk belirlemelere göre elektrik nakil hatlarından kaynaklı olabileceğini belirtti. Yangında yitirilen [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Kentimizi temiz tutalım

19 Eylül 2020 1023

Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran 100’den fazla kuş türünün sığınağı olan Alaçatı Azmağı’nda plastik atık ve çöp topladı.   Alaçatı’da [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Her şey temiz bir Körfez için

19 Eylül 2020 1012

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İZSU Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen rehabilitasyon projesinin tamamlandığı Manda Çayı'nda [...]

Doğa & Çevre & Yaşam 0 yorum

Bornova, yeni nesil girişimcilik eğitimlerinin ev sahibi

19 Eylül 2020 1028

  Bornova Belediyesi, Habitat Derneği ve İzmir Ticaret Borsası iş birliği ile düzenlenen dijital eğitimler devam ediyor. Farklı sosyal statüye sahip bireyler ve yerel işletmeler [...]

bizimizmir-2018-09-12-1536763874179-kaskaloglubanner.jpg

Reklam

bizimizmir-2020-08-30-1598796696801-agustos.jpg

Yazarlar

Mehmet Kurt

Görmek Ya Da Görmemek...

65 yazı

1

Dr. Hülya Yurttaş Pirinççi

Herkese Her Şekilde Yakın Şimdi

5 yazı

2

Erdal İzgi

İki Bin Onsekiz…          

1001 yazı

3

Beslenme Ve Diyet Uzmanı Işın Sayın

Kış Deyince Akla İlk Gelen Grip!

189 yazı

4

Banu Bilen Doğan

Aşk, Evidir İnsanın

47 yazı

5

Diğer Yazarlar

Arşiv