Volkan Severcan İle Tiyatro Oyunculuğu Workshop’u İzmir Fuarı’nda

  • 0
  • 1.009
Yazı Boyutu:

İZFAŞ tarafından 27 Ağustos – 5 Eylül 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 79.  İzmir Enternasyonel Fuarı etkinlikleri çerçevesinde Tiyatro Sanatçısı Volkan Severcan, Kültürpark’taki İzmir Sanat Merkezi’nde İzmirli tiyatro severlerle buluşuyor.  14 yaş ve üzeri tiyatro sevenlerin katılabildiği etkinlik, 28 Ağustos – 31 Ağustos 2010’da, 15.00 – 18.30 saatleri arasında toplam 14 saat olarak gerçekleştirilecek.

“Hayat aslında bir tiyatrodur!” sloganı ile “Tiyatro Oyunculuğu” konusunda profesyonel olmayan ama hayatının birçok yerinde tiyatroyu kullanan insanların büyük keyifle interaktif olarak katılacakları etkinlik, Kültürpark İzmir Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Tiyatro Oyunculuğu Workshop, geçen yıl gördüğü ilgi nedeniyle ikinci kez düzenleniyor.
1966 yılında İzmir’de doğan Volkan Severcan, İstanbul Belediye Konservatuarı ve ardından İ.Ü. Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Sırasıyla; İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları, Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kare, Tiyatro İstanbul ve Beşiktaş Kültür Merkezi’nde oyunculuk çalışmalarını sürdürdü. 1992 yılından bugüne birçok tiyatro okulunda eğitmen olarak çalıştı. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra birçok televizyon dizisi ve sinema filminde değişik rollerde oynadı. Sanatçı seslendirme konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir. Halen Tiyatro Kare’nin sahnelediği yönetmenliğini Nedim Saban’ın yaptığı Zülfü Livaneli’nin “Leyla’nın Evi” adlı oyunda oynamaktadır. Volkan Severcan 2010-2011 sezonunda ATV’de yayınlanan “Çocuklar Duymasın” isimli dizi filmde Tuna karakterini canlandırmaktadır.

YORUM YAZ
Diğer Haberler

Tarımımıza gereken desteği vereceğiz

Geleceğin fuarı WENERGY EXPO kapılarını açtı

Milyonluk tekneler İzmir’de vitrine çıktı

MAST İzmir Boat Show kapılarını açtı

Tarım Fuarındaki hedefler katlandı

Marble İzmir 29’uncu kez açıldı