Haftalık Burç Yorumları 24.09.2023

  • 0
  • 699
Yazı Boyutu:


MANTIKLI OLMAK ZORUNDAYIZ

Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda hala yolunda gitmeyen durumlar mevcut.. Çabaladığınız konularda bir adım bile ilerleyememek sizi üzmemeli. Evrenin engeli söz konusu ve bazı durumları gözden geçirmeniz için size fırsat verecek. . Hızlı sonuçların daha sonra sorun yarattığını düşünürsek; göz ardı ettiğiniz küçük ayrıntılar üzerinde durmalısınız.

KOÇ
(21 Mart-22 Nisan)

SDUYGUSALLIĞINIZ MUHTEŞEM
Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek, iş arkadaşlarınızla aşk ve hissi konularınız gündeme gelecek. Bazılarının birliktelikleri ilginç bir hal alacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz.


BOĞA
(23 Nisan-21 Mayıs)

KAFANIZ KARIŞIK
Bu dönem aklınız çok karışabilir. Sosyal ve aşk ilişkilerinizle yeni durumlarla karşılaşacaksınız. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir. Süregelen ilişkiniz hakkında kesin kararı vereceksiniz. Söylenecek çok şeyiniz olmasına rağmen fikrinizi beyan etmeniz gereken konularda sessiz davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız.

İKİZLER
(22 Mayıs-22 Haziran)

AKILLI VE DİKKATLİSİNİZ
Toplumsal olaylarda hayallerinizi ifade etme şansı veriyor. Korkularınız yenmelisiniz Pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Sizi eleştirebileceklerini sakın düşünmeyin. Siz oldukça akılcı ve mantıklı davranıyorsunuz. İlginç bir deneyimden geçtiğiniz özel bir ay içindesiniz. Gücünüzün farkındasınız. Olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Becerilerinizi hayata yansıtma ve başarı kazanma özelliğiniz artıyor.. Sizi eleştirebileceklerini sakın düşünmeyin.

YENGEÇ
(23 Haziran-22 Temmuz)

SEZGİLERİNİZ GÜÇLÜ
Bilinçaltı sezgilerinizin yüksek oluşu, hafta içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Çevrenize ters düşmekten hoşlanmıyorsunuz. Dostluk duygularınızın yoğun ve derin. Bugün güçlü işbirlikleri içinde olacak ve uzun süredir görüşmek istediğiniz kişilere ulaşabileceksiniz.. Dostlarınıza jest yapacağınız bir hafta içindesiniz.. Kozmik etkiler sizden yana çalışmasına rağmen, duygularınızda abartılmış eğilimler içine girmenizi de tetikleyebilir. Gücünün farkındasınız.


ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)

TEPKİLERİNİZE DİKKAT EDİN
Çalışkan ve hırslı yönlerinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Koşullar ve içsel tepkilerinizi dengelemek zorundasınız. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Geçmişte kalan hatalarınızın sizi tekrar rahatsız etmesini engellemek elinizde. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Geçmişin sorunlarını bırakma zamanı geldi.

BAŞAK
(24 Ağustos - 23 Eylül)

ÖZGÜVENİNİZ ÖNEMLİ
Özgüveniniz oldukça yüksek.. Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Satürn ve Neptün karşıt evinizde geri gidiyor. Davranışlarınızı ayarlamak zorunda kalacaksınız. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz

TERAZİ

(24 Eylül - 22 Ekim)

HATALARA DİKKAT
Bu hafta akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Ortağınızın ve partnerinizin avantajlarından faydalanacaksınız.. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Yine bu dönemde imzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Gireceğiniz topluluklarda marjinal düşüncede olan kişilerden hoşlanmanıza rağmen, dikkatli olmak zorundasınız. Empati yeteneğiniz doğru bir şekilde kullanacaksınız.


AKREP
(23 Ekim-24 kasım)

SAKİN OLMALISINIZ
Karşıt Uranüs ve Jüpiter sayesinde daha aktif olmayı başaracaksınız. Saygın dostluklar ilginizi çekecek. Hayatınıza daha ciddi bakamaya başlayacaksınız. Sakinliğe ihtiyacınız var. Çünkü, aile bireyleri ile tartışmak için bir çok nedeniniz olacaktır. Tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek, Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacaktır. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız


YAY
(24 Kasım-22Aralık)

İDDİALI VE ISRARCISINIZ
Maddi konularda, hedefleriniz konusunda iddialı ve ısrarcısınız.. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Kişiliğinizin disiplin tarafını zorlayarak, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Çevresel koşullar önem kazanacak. Daha atak ve cesur davranışlar içinde bulunurken, girdiğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız. Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz


OĞLAK
(23 Aralık - 22 Ocak)
PROJELER SİZİ BEKLİYOR
Gizli projeler içinde olacaksınız. Bu konuda planlarınıza yardımcı olacak kişileri seçmek istiyorsunuz. Yatırımlarınızı gizli tutabilirsiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz.. Hayata enerjik bakacaksınız. Düşüncelerinizi açıklarken dikkatli olmak zorundasınız. Mesleki konumlarınız ve iş başarılarınız gündeme gelecek, kişisel ilişkilerinizden kopmayacaksınız fakat çok fazla yoğunluk yaşamayacaksınız.

KOVA
(23 Ocak - 20 Şubat)

BİREYSEL VE ÖZGÜNSÜNÜZ
Konuşmalarınız sevimli ve herkesi büyüleyerek kendinize bağlıyorsunuz. Jüpiter ve Uranüs retrosu sayesinde kendinizi akıllı ve disiplinli hissediyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Yine bu dönemde imzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Gireceğiniz topluluklarda marjinal düşüncede olan kişilerden hoşlanmanıza rağmen, dikkatli olmak zorundasınız. Bu dönemde daha bireysel ve özgün olacaksınız.


BALIK
(19 Şubat - 20 Mart)

ENERJİNİZ ÇOK YÜKSEK
İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok anlaşmalara imza atacaksınız. Çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise; değişik iş tekliflerinizi değerlendirebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız bu dönem oldukça uygundur. .. Maddi korkularınızı bir kenara atacak, yarışmaktan hoşlanacak, hiç kimseye ödün vermek istemeyeceksiniz..

YORUM YAZ